logo

strona oferty

Oferta Naszego studia odpowiada w 100% na potrzeby osoby do której jest kierowana, dlatego zakres dostosowywany jest do Twoich wymagań.

Poznaj informację na temat oferty i najczęściej przygotowywanych projektów i usług.

KOMPLEKSOWE, CZĘŚCIOWE I TECHNICZNE PROJEKTY WNĘTRZ

(w tym również zmiany do projektów deweloperskich).

INWESTOR ZASTĘPCZY

(realizacja projektu „pod klucz”).

PROJEKTY ZIELENI

(we wnętrzach prywatnych i komercyjnych)

NADZÓR NAD EKIPAMI WYKONAWCZYMI

sprawdzanie postępu prac i zgodności z projektem przez projektanta).

PROJEKTY WNĘTRZ NA ODLEGŁOŚĆ

(dla osób, które nie mają czasu lub nie mogą uczestniczyć w konsultacjach nad projektem osobiście).

PROJEKT KOMPLEKSOWY

To forma projektu, podzielona na kilka etapów współpracy. Najważniejszym z nich jest etap koncepcyjny, gdzie po rozpoznaniu Twoich potrzeb, przygotowujemy: koncepcje, propozycje kolorystyczne oraz propozycje materiałów, oświetlenia i mebli dotyczące wyposażenia wnętrz.

W efekcie wybranych rozwiązań powstają wizualizacje, które pokazują jak wyglądać będzie zrealizowane zgodnie z projektem wnętrze.

Po uzyskaniu Twojej akceptacji dla części konceptualnej, do projektu przygotowywane są szczegółowe rysunki aranżacyjne, techniczne oraz  detale rozwiązań dla poszczególnych ekip wykonawczych.

Następnie powstaje część kosztorysowa, dla której materiały, wyposażenie i prace wykonawcze są wyceniane u wykonawców i dostawców.

Tak opracowana dokumentacja projektowa trafia w Twoje ręce i możemy rozpocząć etap realizacji wnętrza.

PROJEKT „NA ODLEGŁOŚĆ”

Jest to propozycja dla Ciebie, jeśli z różnych względów nie możesz spotykać się podczas tworzenia projektu bezpośrednio.

Zamiast tego, konsultacje nad projektem odbywają się drogą mailową bądź telefoniczną, a materiały z poszczególnymi etapami prac przygotowywane są w formie plików graficznych.

ZIELEŃ WE WNĘTRZU I POZA NIM

Nie ograniczamy się tylko do projektów wnętrz. Nasze studio na co dzień współpracuje również z firmami projektującymi i realizującymi założenia ogrodowe, tarasy, zielone ściany i kompozycje roślinne we wnętrzach. 

Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem całościowego projektu wnętrz połączonego z projektem zieleni - proszę o kontakt.

NADZÓR

Projekt gotowy i co dalej? Wśród naszych usług dostępna jest także pomoc w nadzorowaniu prac wykonawczych.

Zakres może być różny i w głównej mierze zależy od Twoich potrzeb, a w jego zakresie może się znaleźć: koordynacja prac ekip wykonawczych; dostaw materiałów i wyposażenia; wizyty w sklepach na etapie wyboru i zamawiania mebli i innych elementów wyposażenia.

IWESTOR ZASTĘPCZY – REALIZACJA „POD KLUCZ”

Dla klientów, którzy z różnych względów nie mogą osobiście nadzorować prac wykończeniowych swojej inwestycji, proponujemy usługę „pod klucz”.

Po ustaleniu szczegółowego harmonogramu prac z Klientem pełnimy rolę Inwestora Zastępczego, dokonując zakupów materiałów, mebli i wyposażenia, nadzorując prace ekip wykonawczych, informując na bieżąco Klientów o postępach prac.

Poznaj etapy współpracy

Kto pyta - Ten wie

Jako studio zrealizowaliśmy wiele niesamowitych projektów. Pozwól, że Twój będzie następny!

Zapraszamy do kontaktu!